JAKOŚĆ

 JESTEŚMY BEZKOMPROMISOWI W KWESTII JAKOŚCI. KONTROLUJEMY KAŻDY ETAP PRACY Z SUROWCEM – POCZĄWSZY OD UPRAWY, SKOŃCZYWSZY NA DOSTAWIE DO KLIENTA. DZIĘKI TEMU NASZE PRODUKTY CIESZĄ SIĘ UZNANIEM ODBIORCÓW Z CAŁEJ EUROPY.

Istotną rolę w uprawie przypraw i ziół odgrywa gleba, warunki klimatyczne, ale równie ważny jest dobór odpowiednich odmian oraz oczywiście umiejętna i troskliwa uprawa. Dlatego wspieramy naszych rolników poprzez szkolenia, ciągły nadzór nad uprawami i wspólne doskonalenie.

Rygorystyczna kontrola prowadzona od wzrostu roślin, poprzez przyjęcie surowca, a na wyrobie gotowym skończywszy pozwala nam mieć pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości.

 

Po zbiorach nasze produkty są delikatnie uszlachetniane: suszone, rozdrabniane – krojone, mielone, ocierane oraz poddawane sterylizacji parowej. Dobór i czuwanie nad odpowiednimi parametrami poszczególnych procesów technologicznych zapewnia, że oferowane przez nas produkty zachowują niepowtarzalny smak i aromat.

Certyfikaty

  • CERTYFIKAT BRITISH RETAIL CONSORTIUM | Dokument potwierdzający działanie zgodnie z międzynarodowymi normami jakościowymi BRC. – Zobacz certyfikat Wola Wiązowa.
  • CERTYFIKAT BRITISH RETAIL CONSORTIUM | Dokument potwierdzający działanie zgodnie z międzynarodowymi normami jakościowymi BRC. – Zobacz certyfikat Płowce II.
  • CERTYFIKAT ORGANICZNOŚCI | Certyfikat stwierdzający, że wprowadzane do obrotu produkty Bromex, także z importu, pochodzą z rolnictwa ekologicznego.  Zobacz certyfikat.